Aliyatarkalkmaz.com.tr Blogumdan sonra en büyük projem olan otomobil.info.tr tekrar yayına girdi. En büyük hobilerimden ve ilgi alanlarımdan olan otomobiller ile ilgili tüm içerikleri ayrı bir siteye taşıma planım olan otomobil.info.tr tekrar yayına girdi.

Bu Sitede Neler Olacak?

Bu sitede otomobiller hakkında temel bilgiler, kısa rehberler, otomobil markalarından haberler ve buna benzer içerikler olacak. Bir otomobil sitesinden beklediğiniz her şey size sunulacak. Bunun yanında YouTube kanalım üzerinden oluşturduğum video içerikler de burada yer alacak. Otomobiller hakkında herkesin bildiği temel konulardan en ayrıntılı konulara kadar her türlü içerik yer alacak. İlerleyen zamanlarda imkanlar sağlanırsa otomobil incelemeleri gibi içerikler de gelecek.

Neden Bu Siteyi Açtım?

Onlarca büyük otomobil sitesi varken neden bu siteyi açtığım merak edilebilir. Bu siteyi açmamda ki en büyük amaç otomobillerin en büyük ilgi alanlarımdan olması. Otomobilleri ve yazmayı seviyorum. Bu sitede en sevdiğim iki konuyu birleştirme imkanını bana veriyor. Bu nedenle otomobil.info.tr sitesini açtım ve tekrar canlandırmaya karar verdim 🙂