Hakkımızda

Otomobil.info.tr otomobiller hakkında her türlü bilgiyi bulabileceğiniz bir internet sitesi olma amacı ile yola çıkmıştır. Otomobil.info.tr Ali Yatarkalkmaz tarafından kurulmuştur.

Otomobil.info.tr 06.08.2021 tarihinde ilk kez alınmıştır. Bu tarihte bu projeye ilk kez başlanmıştır. Fakat zamansızlık nedeni ile proje sonlanmıştır. Daha sonrasında 01.05.2022 tarihinde projeye tekrar başlanmış ve bu internet sitesi tekrar hayata geçmiştir. 01.05.2022 tarihinden beri düzenli olarak içerik oluşturulmkatadır.

En çok sorulan sorulardan birisi de kuşkusuz böyle bir internet sitesi neden var? Sorusu olacaktır. Onlarca otomobil sitesi varken bu site neden var? Bu siteyi açmamım aslında en temel sebebi yazmayı ve otomobilleri çok sevmemdi. Yazı ve otomobilleri birleştirdiğimde de ortaya bu internet sitesi çıktı. Hiç bir internet sitemi açarken maddi bir beklentim olmadı. Bu internet sitemi açarken de bir maddi beklentim yok. Bu nedenle yazabildiğim yere kadar yazıp, üretebildiğim kadar içerik üretmeye çalışacağım. Sizler de içeriklerimi beğenir ve okursanız hedeflerime ulaşmış olacağım.

Benimle iletişime geçmek isterseniz iletişim sayfasını kullanabilirsiniz. Bunun yanında "iletisim@aliyatarkalkmaz.com.tr" veya "iletisim@otomobil.info.tr" e-posta adreslerinden de benimle iletişime geçebilirsiniz. İletilerinize en geç 3 gün içerisinde cevap vermeye çalışacağımdan emin olabilirsiniz. İnternet sitesi dışında da aklınıza takılan her türlü konuda benimle iletişime geçebilirsiniz.

  • 06.08.2021 => Alan adının alınması
  • 01.05.2022 => Projenin tekrar hayata geçirilmesi.